ديده‌پرداز صبا آخرين اخبار
 
 

اخبار

پذيرش دانشجوي كارشناسي ارشد در دوره مجازي توسط دانشكده آموزشهاي مجازي دانشگاه اصفهان

اطلاعيه دانشكده آموزشهاي مجازي دانشگاه اصفهان براي پذيرش دانشجو در دوره مجازي كارشناسي ارشد


دانشكده آموزشهاي مجازي دانشگاه اصفهان در رشته هاي مديريت اجرايي (EMBA) و علم اطلاعات و دانش شناسي با شرايط ذيل دانشجو مي پذيرد:
1. هزينه تخميني دوره هاي مجازي رشته هاي فوق الذكر با مدرك معتبر دانشگاه اصفهان به مبلغ 150.000.000 ريال مي‌باشد.
2. پذيرش دانشجو از طريق قبولي در آزمون اختصاصي مي‌باشد.
3. زمان برگزاري آزمون روز جمعه مورخ 92/6/1 در محل دانشكده ادبيات دانشگاه اصفهان مي‌باشد.
4. داوطلبين ايثارگر داراي 20% سهميه ايثارگري مي باشند.
تبصره : داوطلباني كه داراي شرايط ذيل مي‌باشند، مي‌توانند از سهميه ايثارگري استفاده نمايند :
الف) رزمندگاني كه بر اساس ماده 1 و تبصره هاي چهارگانه ماده مذكور در آيين نامه اجرايي قانون ايجاد تسهيلات براي ورود رزمندگان و جهادگران داوطلب بسيجي به دانشگاه ها و مؤسسات آموزش عالي از تاريخ 31/6/1359 لغايت 31/6/1367 حداقل شش (6) ماه متوالي يا متناوب داوطلبانه در مناطق عملياتي جبهه هاي نبرد حق عليه باطل حضور داشته اند
* مناطق عملياتي بر اساس مصوبات شوراي عالي دفاع تعيين مي شود.
* مدت حضور يا خدمت در جبهه سربازان و پاسداران وظيفه و همچنين تعهدات و مأموريت هاي خدمتي پرسنل وزارتخانه ها، سازمان ها و ارگان هاي نظامي در جبهه و نيز طرح 6 ماهه دانشجويان دانشگاه ها و مؤسسات آموزش عالي ، حضور داوطلبانه تلقي نمي شود.
* بسيجيان فعال و عادي پايگاه هاي مقاومت بسيج، مشمول استفاده از اين سهميه نمي‌شوند.
* فرزندان و همسران رزمندگان(داوطلباني كه پدر و يا مادر آنان فقط داراي مدت حضور در جبهه مي‌باشند) مشمول استفاده از اين سهميه نمي‌باشند.
ب) جانبازان 25 تا 69% ، فرزند و همسر جانبازان 50% و بالاتر، آزادگان و فرزندان و همسران آنان و همچنين فرزندان و همسران شهدا، مفقودين و اسرا و جانبازان 70% و بالاتر و خانواده شهدا(خواهر، برادر، پدر و مادر شهيد) و فرزند و همسر جانبازان 25 تا 49 درصد
ج) آن دسته از پرسنل كادر ثابت، پيماني و وظيفه نيروهاي مسلح جمهوري اسلامي ايران كه از تاريخ 31/6/1359 تا 31/6/1367 حداقل 6 ماه پيوسته و يا 9 ماه ناپيوسته علاوه بر ميزان موظفي شركت در عمليات به صورت داوطلبانه در خطوط مقدم حضور داشته اند، با تأييد بالاترين مقام هريك از نيروهاي مسلح (ستاد ارتش جمهوري اسلامي ايران، ستاد كل سپاه پاسداران انقلاب اسلامي، نيروي انتظامي، وزارت دفاع و پشتيباني نيروهاي مسلح و ستاد كل نيروهاي مسلح)

متقاضيان شركت در آزمون مي بايست نسبت به انجام ثبت نام اينترنتي و ارسال مدارك مورد نياز ثبت نام از تاريخ 92/3/10 الي 92/5/15 با مراجعه به سايت آزمون به نشاني www.vuiazmoon.ir اقدام نمايند (شايان ذكر است اسامي داوطلبين از طريق سازمان متبوع به صورت جداگانه به اين دانشگاه ارسال خواهد شد)

5. مدارك مورد نياز
الف- تقاضانامه تكميل شده ثبت نام
ب- فتوكپي شناسنامه و كارت ملي
ج- عكس 4*3
د- مدرك نظام وظيفه (معافيت يا پايان خدمت)
هـ - گواهي حداقل 3 سال سابقه اشتغال به خدمت در ارگان معرفي كننده
و- گواهي فراغت از تحصيل دوره كارشناسي كه مورد تأييد وزارت علوم، تحقيقات و فناوري مي‌باشد. (مدرك معادل كارشناسي پذيرفته نمي شود)
ز- گواهي اشتغال به تحصيل با ذكر معدل اخذ شده به غير از نيمسال آخر براي دانشجويان فعلي دوره كارشناسي از اداره كل آموزش دانشگاه مبني بر اتمام تحصيلات تا تاريخ 92/6/31
ح- پرداخت الكترونيك وجه ثبت نام به مبلغ 1000000 ريال از طريق درگاه الكترونيكي سايت ثبت نام

6. ظرفيت پذيرش در رشته مديريت اجرايي 60 نفر، علم اطلاعات و دانش شناسي 60 نفر پيش بيني گرديده است.
7. براي مشاهده منابع آزمون اختصاصي براي هر كدام از رشته ها اينجا را كليك نماييد.

 

برگزاري آزمون تامين نيروي انساني (استخدامي)‌ شركت سرمايه گذاري صنايع شيميايي ايران

شرکت سرمایه‌گذاری صنایع شیمیایی ایران (سهامی عام) واقع در اصفهان در نظر دارد جهت تأمین منابع انسانی مورد نیاز خود تعدادی از آقایان واجدشرایط را پس از برگزاری آزمون کتبی ، مصاحبه تخصصی ، بررسی صلاحیت عمومی و انجام معاینات پزشکی طب صنعتی به صورت قراردادی دعوت به همکاری نماید:

الف) شرایط عمومی:
1- تابعیت کشور جمهوری اسلامی ایران
2- التزام و اعتقاد به نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران و قانون اساسی
3- داشتن سلامت کامل جسمانی به تشخیص طب صنعتی شرکت
4- داشتن حداکثر 25 سال سن برای مقطع تحصیلی دیپلم (متولدین 1/4/1367 به بعد)، 27 سال برای مقطع تحصیلی فوق دیپلم (متولدین 1/4/1365 به بعد)، 30 سال برای مقطع تحصیلی لیسانس (متولدین 1/4/1362 به بعد) و 32 سال برای مقطع تحصیلی فوق لیسانس (متولدین 1/4/1360 به بعد).
تبصره 1: در صورتی که متقاضی سابقه کار مرتبط داشته باشد حداکثر 3 سال از سوابق قبلی به حداکثر سن قید شده در بند 4 اضافه خواهد شد.
تبصره 2: مدت خدمت نظام وظیفه به حداکثر سن اضافه می‌شود.
1- داشتن کارت پایان خدمت یا معافیت غیر پزشکی
2- نداشتن سوء پیشینه کیفری
3- عدم اعتیاد به مواد مخدر و دخانیات

ب) شرایط اختصاصی:
1- دارا بودن یکی از مدارک تحصیلی مندرج در جدول زیر:

ردیف مقطع تحصیلی رشته تحصیلی تعداد توضیح
1 دیپلم علوم تجربی- ریاضی و فیزیک- فنی و حرفه­ای - کاردانش 10 نفر قرارداد از طریق شرکت تابعه
2 کاردانی مکانیک (ماشین ابزار،مکانیک خودرو،مکانیک صنایع،ماشین آلات صنایع ،جوشکاری،تاسیسات،نقشه کشی و طراحی صنعتی) 14نفر قرارداد از طریق شرکت صنایع شیمیایی ایران
3 کاردانی الکتروتکنیک(تاسیسات الکتریکی،برق صنعتی،قدرت گرایش توزیع،قدرت گرایش پست و انتقال،برق و تاسیسات)
ماشینهای الکتریکی(تعمیر ونگهداری ماشینهای الکتریکی)
5 نفر قرارداد از طریق شرکت صنایع شیمیایی ایران
4 کاردانی الکترونیک(الکترونیک عمومی،الکترونیک و ابزاردقیق) 5 نفر قرارداد از طریق شرکت صنایع شیمیایی ایران
5 کاردانی صنایع شیمیایی(صنایع شیمیایی-بهره برداری پالایش گاز) 22 نفر قرارداد از طریق شرکت صنایع شیمیایی ایران
6 کارشناسی مهندسی شیمی (کلیه گرایش­ها به استثناء پلیمر و صنایع غذایی) 4 نفر قرارداد از طریق شرکت صنایع شیمیایی ایران
7 کارشناسی مهندسی برق (قدرت) 3 نفر قرارداد از طریق شرکت صنایع شیمیایی ایران
8 کارشناسی مهندسی برق(الکترونیک ،کنترل ، مخابرات) 1نفر قرارداد از طریق شرکت صنایع شیمیایی ایران
9 کارشناسی حسایداری 1 نفر قرارداد از طریق شرکت صنایع شیمیایی ایران (محل کار دفتر تهران)
10 کارشناسی یاکارشناسی ارشد حقوق 1 نفر قرارداد از طریق شرکت صنایع شیمیایی ایران
11 کارشناسی یاکارشناسی ارشد مهندسی مواد (متالورژی) 1 نفر قرارداد از طریق شرکت صنایع شیمیایی ایران
12 کارشناسی یاکارشناسی ارشد شیمی (محض+ کاربردی+ آلی+تجزیه) 6 نفر قرارداد از طریق شرکت صنایع شیمیایی ایران
13 کارشناسی یاکارشناسی ارشد مهندسی مکانیک (کلیه گرایش­ها) 2 نفر قرارداد از طریق شرکت صنایع شیمیایی ایران
14 کارشناسی ارشد مهندسی شیمی (کلیه گرایش­ها به استثناء پلیمر و صنایع غذایی) 2 نفر قرارداد از طریق شرکت صنایع شیمیایی ایران
جمع کل 77 نفر

2- دارا بودن حداقل معدل 13 برای مقاطع دیپلم ، فوق دیپلم و لیسانس.
3- دارا بودن حداقل معدل 15 برای مقطع فوق لیسانس
تبصره: خانواده ایثارگران (فرزندان شاهد و فرزندان جانبازان بالای 20%) و فرزندان کارکنان شرکت (اعم از شاغل یا بازنشسته) از شرط معدل و شرط سنی معاف می باشند.

ج) سایر شرایط:
1- مدارک تحصیلی متقاضیان بایستی حداکثر تا تاریخ 31/03/1392 به طور قطعی صادر شده و مدارک صادره حاوی رشته و گرایش تحصیلی، معدل و تاریخ قطعی فراغت از تحصیل و مشخصات خود داوطلب باشد. بدیهی است به گواهی‌های فراغت از تحصیل صادره برای حوزه نظام وظیفه و یا فاقد معدل و یا عدم صدور قطعی و یا  صدور مشروط ترتیب اثر داده نخواهد شد و در صورت ثبت‌نام در مرحله بعدی از لیست متقاضیان حذف خواهند شد.
2- متقاضیانی که صدور قطعی مدرک تحصیلی و یا کارت پایان خدمت نظام و یا معافیت دائم آنان بعد از تاریخ 31/03/1392باشد مجاز به ثبت‌نام نمی‌باشند.
3- مدارک تحصیلی معادل، آموزش باز و مکاتبه‌ای و سایر مواردی که پذیرش دانشجو خارج از آزمونهای سراسری سازمان سنجش و یا خارج از آزمونهای سراسری دانشگاه آزاد و یا دانشگاه جامع علمی کاربردی باشد قابل قبول نبوده و متقاضیان حق ثبت‌نام نخواهند داشت.
4- در خصوص مقاطع تحصیلی دیپلم و فوق دیپلم ، فارغ‌التحصیلان بالاتر حق شرکت در آزمون استخدامی مقاطع پایین‌تر را نخواهند داشت و در صورت کتمان واقعیت و قبولی حتی در صورت جذب، استخدام آنان کان‌لم‌یکن خواهد شد.
5- برای افرادی که جذب خواهند شد امکان سرویس ایاب و ذهاب جهت رفت و برگشت به شرکت سرمایه‌گذاری صنایع شیمیایی ایران و بالعکس حداکثر تا شعاع 50 کیلومتری این شرکت و صرفاً در مسیرهایی که شرکت تعیین می‌نماید وجود خواهد داشت.
6- شرکت سرمایه‌گذاری صنایع شیمیایی ایران هیچ‌گونه تعهدی در قبال تأمین اسکان و یا منزل مسکونی سازمانی برای پذیرفته‌شدگان نخواهد داشت.
7- استخدام شوندگان بایستی 5 سال تعهد محضری جهت  خدمت در شرکت ارائه نمایند.

د) مدارک مورد نیاز:
1- تکمیل فرم اینترنتی تقاضای ثبت‌نام
2- اسکن عکس 4×3 جدید با فرمت JPG و حداقل تعداد پیکسل 300×200
5- اسکن پشت و روی کارت ملی با حجم حداقل 50 کیلو بایت
4- اسکن پشت و روی کارت پایان خدمت یا معافیت غیر پزشکی با حجم حداقل 50 کیلو بایت
5- پرداخت الکترونیکی مبلغ 120.000 ریال بابت شرکت در آزمون کتبی از طریق درگاه اینترنتی در سایتهای مذکور .

ه) نحوه ثبت‌نام:
واجدین شرایط می‌توانند ازتاریخ 30/02/1392 تا تاریخ 08/03/1392 بامراجعه به سایتهای اینترنتیwww.iciiclab.com یا www.iciicazmoon.ir نسبت به تکمیل فرم درخواست ثبت‌نام و شرکت درآزمون استخدامی اقدام و کد رهگیری دریافت نمایند.

و) زمان توزیع کارت ، تاریخ و محل برگزاری آزمون:
1- متقاضیان واجد شرایطی که اقدام به ثبت‌نام و دریافت کد رهگیری نموده‌اند می‌بایستی از تاریخ 10/04/1392 تا تاریخ 12/04/1392 با مراجعه به سایتهای مذکور و با درج کد رهگیری اقدام به چاپ و دریافت کارت ورود به جلسه آزمون کتبی نمایند.
2- در صورت وجوداشکال در اطلاعات مندرج بر روی کارت ورود به جلسه آزمون، لازم است متقاضیان در تاریخ 13/04/1392 به باجه رفع نقص واقع در ساختمان آموزش دانشگاه اصفهان مراجعه و جهت رفع نقص  اقدام نمایند.
3- تاریخ برگزاری آزمون ورودی روز جمعه به تاریخ 14/04/1392 می باشد و در صورت ایجاد تغییر در این تاریخ مراتب از طریق سایتهای اعلام شده اطلاع رسانی خواهد شد.
4-محل برگزاری آزمون دانشگاه اصفهان می باشد.
ضمناً هر گونه اطلاع‌رسانی در خصوص آزمون از طریق سایتهای مذکور صورت می‌پذیرد و لازم است متقاضیان به صورت مستمر به آدرس سایتهای فوق مراجعه نمایند.

مرحله دوم سيزدهمين پيمايش علمي سمپاد (تيزهوشان)

طبق برنامه زمانبندي اعلام شده دومين مرحله از سيزدهمين پيمايش علمي مراكز راهنمايي استعدادهاي درخشان دوشنبه 16 اردبيهشت برگزار مي‌گردد. اين مرحله از آزمون با شركت دانش آموزان مدارس استعدادهاي درخشان استانهاي آذربايجان غربي، اصفهان، البرز، زنجان، فارس، قزوين، قم، كرمان، گيلان و يزد برگزار مي‌گردد. سوالات و كليد آزمون پس از برگزاري آزمون از طريق سامانه گفتگوي دانش آموزي قابل دريافت مي‌باشد و پس از اعلام نتايج دانش آموزان اين مراكز مي‌توانند كارنامه خود را از سامانه اعلام نتايج دريافت نمايند.

استخدام شركت توليد برق (نيروگاه) شهيد محمد منتظري

آگهی استخدام شرکت مدیریت تولید برق شهید محمد منتظری

شرکت مدیریت تولید برق شهید محمد منتظری اصفهان جهت تامین نیروی انسانی مورد نیاز خود از بین متقاضیان صرفاً مرد در مقاطع تحصیلی کاردانی ، کارشناسی ( یا کارشناسی ارشد) تعدادی از واجدین شرایط زیر را بصورت قرارداد کار مدت معین طبق ضوابط قانون کار و مقررات تامین اجتماعی از طریق آزمون کتبی ، مصاحبه تخصصی ، طب صنعتی و گزینش دعوت به همکاری می نماید.

مهلت ثبت نام ، زمان توزیع کارت ورود به جلسه و برگزاری آزمون:
- زمان شروع ثبت نام از ساعت 9 صبح روزچهارشنبه مورخ 28/01/1392 تا ساعت 24 روز جمعه مورخ 06/02/1392 به مدت 10 روز می باشد.(این مهلت تمدید نمی گردد)
تذکر: پیشنهاد می گردد جهت جلوگیری از ترافیک ثبت نام، متقاضیان در همان روزهای ابتدایی نسبت به ثبت نام اقدام نمایند.
- تاریخ برگزاری آزمون : صبح روز جمعه مورخ 20/02/1392
- توزیع کارت ورود به جلسه آزمون از طریق همین سایت از تاریخ 16/02/1392 لغایت 18/02/1392 انجام خواهد شد.
تذکر:متقاضیان می بایست جهت دريافت کارت ورود به جلسه آزمون در تاریخ مقرر به سایت www.empsazmoon.ir مراجعه نمایند.
محل دقيق وساعت برگزاری آزمون بر روي کارت ورود به جلسه ثبت خواهد گردید.
تذکر : به همراه داشتن کارت ورود به جلسه به همراه شناسنامه عکسدار یا کارت ملی در روز آزمون الزامی می باشد.

آغاز به كار آزمايشي سامانه گفتگوي دانش آموزي

سامانه گفتگوي دانش‌آموزي براي بحث و تبادل نظر پيرامون مسائل مختلف دانش آموزي راه‌اندازي شد. اين انجمن گفتگو مكاني براي بحث و گفتگو درباره مسائل مختلف از جمله سوالات و نتايج آزمون‌هاي مختلف، رفع اشكال، معرفي سايتها و كتب مختلف درسي و كمك درسي، تجربيات موفق و روش‌هاي مختلف آموزش، بررسي وضعيت مدارس و خلاصه هر گونه موضوع مرتبط با مسائل دانش‌آموزي مي‌باشد. همچنين اين سايت مي‌تواند براي بحث و گفتگوي مديران، اوليا و مربيان پيرامون مسائل مختلف دانش آموزان عزيز قرار بگيرد.

ورود به سامانه دانش آموزي

صفحه 1 از 12